vk vk vk fb
Заказ

Спочатку оберіть форму письмового зв’язку зв’язку з нами
1. Повідомлення в Інстаграм. Щоб перейти до повідомлень в Інстаграм, натисніть тут
2. Повідомлення в Вайбер, скопіюйте та додайте у ваш додаток Вайбер наш номер +380939293017


Про підбір онлайн взуття.

1. Ви повідомляєте нам про довжину та обхват стопи в см, жіноча чи чоловіча латина або стандарт, тренувальні на блоці, дівочий блок каблук або універсали для хлопчиків.
Також ви можете повідомити дані про ваше попереднє взуття. Марка, розмір, повнота, висота каблука. Це часто допомагає підібрати туфлі.

Щоб переглянути відео інструкцію як правильно виміряти довжину та обхват стопи в Інстаграм натисніть тут

Під час обміру потрібно стояти, перенісши на стопу, що вимірюється, вагу тіла. А – довжина стопи. Поставте ногу на аркуш паперу та повністю перенесіть на неї вагу тіла. Попросіть когось обвести стопу. Обводячи, тримайте олівець трохи під нахилом щільно до стопи. Виміряйте отриману довжину.

Визначте повноту стопи, вимірявши обхват В, щільно охоплюючи сантиметровою стрічкою навколо стопи найширші точки плюсни. Під час обміру потрібно стояти, перенісши на стопу, що вимірюється, вагу тіла.

2. Ми підбираємо туфлі та виставляємо вам рахунок. Після сплати повідомляєте реквізити для відправки новою поштою.

3. Ми відправляємо туфлі на примірку. Якщо щось не підійшло робимо обмін або повернення коштів.

4. Зверніть увагу, всі відправки за рахунок клієнта. Не допускається відмова від отримання. Через відмову туфлі залишаються лежати на вашому відділенні Нової пошти. Післяплати у нас немає.
5. Також зверніть увагу, всі зображення, які ви надсилаєте нам в інстаграм, повинні бути в постійному перегляді, не приховані, не одноразовий перегляд. Це важливо для збереження історії листування

Після отримання відпишіться, будь ласка, чи все гаразд. Якщо ні, будемо міняти розміри, повноти, або повернемо кошти.


Про онлайн замовлення тканин

Перед замовленням обов’язково проконсультуйтеся з Вашою кравчинею стосовно необхідної кількості тканин. При замовленні бажано вказувати назви кольорів, прийняті виробниками. Відрізані тканини обміну та поверненню не підлягають.


Про онлайн замовлення одягу

При замовленні одягу використовуйте таблицю співвідношень розмір/ зріст: 30 розмір — 122 см зріст, 32 розмір — 128 см зріст, 34 розмір — 134 см зріст, 36 розмір — 140 см зріст, 38 розмір — 146 см зріст, 40 розмір — 150/ 152 см зріст


Ми у соціальних мережах